IPC-EB5541-AS - 5Mpix, panorama 360°, AI, MIC, počítanie osôb, heat mapy
Vonkajšia panoramatická antivandal IP kamera 360 ° (horizont. 180 °), zabudovaný mikrofón. Pri horizontálnej montáži umožňuje prehľad situácie všetkými smermi, funkcie obrazu (original, panorama, double panorama, Eptz, atď)....
Kód produktu: 2006-095 EAN: 6939554948930 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Panorama |
| Rad | WizMind |
| Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.0006 Lux@F2.0 |
| Technológia | Artifical Inteligencia - Perimeter protection, People counting, Heat map |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 1,4 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 360° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2592 x 1944 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | Softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilné aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra, rozpoznanie osoby a vozidla, klasifikácia objektov, počítanie osôb, heat mapy |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | zabudovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | Basic power consumption: 3.7W (DC 12V); 4.7W (PoE) Max. power consumption (H.265 + inteligentná funkcia + WDR): 5.1W (DC 12V); 6W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















