IPC-HDBW5442R-ASE-S3-B - 2,8 mm - čierna, 4Mpix, 50 m, detekcia WizMind Series S, alarmové vstupy/výstupy, MIC, ePoE, an
Séria Dome IP WizMind S, ochrana perimetra IVS, inteligentná detekcia objektov, detekcia človeka/vozidla SMD, automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov AcuPick. AI SSA dynamické porovnávanie obrazu, detekcia tváre, počítanie...
Kód produktu: 2403-042 EAN: 6923172578778 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Dizajn | Komora | Riadok | WizMind Series S | Snímací prvok | 1/1.8" CMOS | Citlivosť na svetlo | 0,0007 lux@F1.6 (farba, 30IRE) 0,0004 lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | IVS (ochrana perimetra); Inteligentná detekcia objektov; SMD; AcuPick; AI SSA; Detekcia tvárí; Počítanie ľudí; Teplotná mapa; Metadáta videa; Inteligentné vyhľadávanie; Inteligentná detekcia zvuku |
| Inteligentná analýza videa | IVS (ochrana perimetra); Inteligentná detekcia objektov; SMD (detekcia ľudí a vozidiel); AcuPick (automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov jedným kliknutím); AI SSA (dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia); Detekcia tvárí; Počítanie osôb; Teplotná mapa; Metadáta videa; Inteligencia | Nočný režim | Reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Svetelnosť | 50 m (IR 850 nm) |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 112° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet pixelov | 2688 × 1520 px |
| Snímková frekvencia | Hlavný tok: 2688 × 1520 (1 snímok za sekundu-25/30 snímok za sekundu)/1920 × 1080 (1 snímok za sekundu-50/60 snímok za sekundu) Vedľajší prúd: D1@(1-25/30 fps) Tretí prúd: 1080p@(1-25/30 fps) Štvrtý prúd: 720p@(1-25/30 fps) |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI |
| Typ kompresie údajov | H.264 AI |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG |
| Nastavenia | Mobilná aplikácia DSS, SmartPSS Lite a softvér DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón | Alarm I/O | 1 kanál v: 1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 5 mA 3V-5V DC/1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 300 mA 12V DC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájanie | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Základné: 4,1 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) Maximálne (H.265 + WDR+ Intelligence on + IR on): 6,8 W (12 VDC); 8,8 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















