IPC-HDBW5541R-ASE-S3 BLACK - 2,8 mm - čierna 5Mpix Starlight, 50m, WDR, IVS, AI, SD, popl., antiv.
Robustná čierna vonkajšia antivandal dome IP kamera radu WizMind S s fixným objektívom 2,8 mm (uhol 111 °), Smart IR prísvit 50 m. Rozlíšenie 5 Mpix. Kamera je vybavená AI umelou inteligenciou, IVS pravidlá, ochrana perimetra s...
Kód produktu: 2306-078 EAN: 6923172578716 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | WizMind S |
| Snímací prvok | 1/2.7” 5Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W ,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, SMD3.0, Face detection, People counting, Heat map, Smart Object Detection Abandoned/Missing, Video Metadata, Smart Sound Detection, AI SSA |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 50 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 111° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2960 x 1668 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia, IVS pravidlá, ochrana perimetra s klasifikáciou objektov osoba vozidlo SMD 3.0, detekcia tvárí, pridaný a zmiznutý objekt, počítanie osôb, metadáta, heat mapy, detekcia zvuku |
| Nastaviteľné funkcie | AI, SMD 3.0., IVS, AI SSA, FD, WDR, DNR, Defog, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanál out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 VDC/Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max. (H.265 + WDR + Intelligence on + IR on): 6.8 W (12 VDC); 8.8 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















