JA-112P-GR - sivá - zbernicový PIR
Výrobok je zbernicovým komponentom systému JABLOTRON 100+ a Jablotron Mercury. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Jeho garantované detekčné pokrytie je 90 ° / 12 m. Detektor spĺňa najvyššie kvalitatívne a...
Kód produktu: 2309-137 EAN: 8595614129381 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálna na BUS zbernici |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Nastavenie detektora | softvér F-link z PC |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Min. prúdový odber | 5 mA |
| Max. prúdový odber | 16 mA |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah | 12 m, 90° |
| Montáž/uchytenie | na stenu, do rohu, za pomocou rámčeka JA-196PL-S čiastočne zapustená |
| Poplachový výstup | po BUS zbernici |
| Odolnosť na faloš. popl. | nastaviteľná v dvoch úrovniach |
| Vlastnosti | odolnosť proti bielemu svetlu (až 6000 Luxov) |
| Ovládanie PGM výstupov | áno, PGM v systéme |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















