FOMEI 8x32 BEATER FMC ďalekohľad
Ďalekohľady lineárne DCF konštrukcia . Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonátové telo ďalekohľadu zaručuje jeho odolnosť pri každodennom používaní.
Model 8x32 BEATER je ideálny ďalekohľad na pozorovanie prírody , pri...
Kód produktu: OY1712 EAN: 8590385717126 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Ďalekohľady lineárne DCF konštrukcia . Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonátové telo ďalekohľadu zaručuje jeho odolnosť pri každodennom používaní.
Model 8x32 BEATER je ideálny ďalekohľad na pozorovanie prírody , pri športe a najmä na turistiku . Rozmery, hmotnosť aj zväčšenie sú ideálnou kombináciou pre každodenné nosenie . Vyniká širokým zorným poľom 129m v 1000m a poskytuje tak vysoký komfort pozorovania.
Ďalekohľady sú odolné proti vniknutiu vody a prachu . Tubus je naplnený suchým dusíkom , čo bráni vnútornému oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty. Rad BEATER DCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4 skla. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou ( FMC-FaseMultiCoated ) v temne zelenom prevedení. Ďalekohľad je vybavený Twist-Up očnicami , ktoré zaisťujú pohodlné pozorovanie aj pri použití okuliarov.
Osový rozstup okulárov je 57-74mm.
Súčasťou balenia je :
- puzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulára
- čistiaca handrička
Návod na upevnenie popruhu nájdete tu.
| Zväčšenie | 8x |
| Priemer objektívu | 32mm |
| Zorný uhol | 7,4° |
| Zorné pole v 1000 m | 129m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 2m |
| Relatívna svetelnosť | 16 |
| Optický výstup | 4mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | FMC |
| Dioptrická korekcia | ± 3dpt |
| Statívový závit | áno |
| Šírka | 118mm |
| Dĺžka | 129mm |
| Hmotnosť | 550g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















